Prim.MUDr. Ladislav Špišák CSc

Prim.MUDr. Ladislav Špišák CSc

Cíl mojí práce je precizní péče o zdraví klienta.

Karlovarská léčebná metodika má historii více než 600 let, využívá místní unikátní teplé minerální prameny k pitné léčbě, inhalaci, k střevním procedurám, koupelím a vodoléčbě. Slouží především k prevenci a léčbě civilizačních onemocnění ( úplavice cukrové, nemocí jater, střev, poruch tukového metabolismu).

Diagnostická a léčebná klinika Savoy Westend má všechny předpoklady jak materiální, tak i odborné k zajištění té nejnovější diagnostiky a péče o klienty.

Narodil jsem se v Rakovníku, ve středních Čechách. Lékařskou fakultu jsem zakončil na Univerzitě Karlově V Plzni . Dále jsem se specializoval v oboru vnitřního lékařství, diabetologie, fyziatrie a léčebné rehabilitace. Kandidátskou dizertační práci jsem obhájil na Univerzitě Karlově v Praze.

V roce 2004 jsem obdržel Cenu Sdružení léčebných lázní za dlouholetou práci v lázeňství, propagaci a popularizaci lázeňské léčby a zavádění moderních léčebných metod.

Do roku 2012 jsem pracoval jako vedoucí lékař Sanatoria Bristol v Karlových Varech, od tohoto roku jsem lékařským ředitelem a vedoucím lékařem Léčebné kliniky Savoy Westend Karlovy Vary.

Zarezervujte si nyní za výhodnou cenu