Activities

Golf

Golf se v současné době řadí k nejpopulárnějším sportům a počet jeho vyznavačů neustále roste. Karlovy Vary a jejich okolí se staly oblíbenou, vyhledávanou golfovou destinací díky velkému počtu golfových hřišť, jejich kvalitě a rozmanitosti.

Tenis

Jestli rádi hrajete tenis, nebo pokud se ho chcete naučit hrát, doporučujeme vám návštěvu v Gejzír Parku (Geyser Park) v Karlových Varech – Březové, cca 6km od hotelu Savoy Westend.

Cyklistika

Cyklostezky vedoucí lázeňskými lesy v okolí Karlových Varů jsou ideální pro výlety na kole. Jednotlivé stezky se liší obtížností, vedle snadných tras tu najdeme i ty náročné, a proto si vybere každý cyklista.

Nordic walking

Spojení této populární sportovní aktivity a nádherné přírody vytváří ideální podmínky pro dosažení dokonalé rovnováhy mezi vaším tělem a myslí.

Lyžování

Milovníci zimních sportů mohou vyzkoušet sjezdové lyžování i běžky v nedalekém letovisku Klínovec-Oberwiesenthal v Krušných horách. Areál nabízí několik běžeckých tras a sjezdovek různé obtížnosti.

Jízda Na Koni

Prožijte skvělý den jízdou na koni v nedalekých Děpoltovicích, kde se nachází špičkový jezdecký areál. Náš hotel vám může pomoci s rezervací jízd. Pokud jste začátečníci, jsou vám k dispozici služby zkušených trenérů.

Rybaření

Pokud se věnujete rybaření a nechcete se svého koníčku vzdát ani během pobytu v hotelu Savoy Westend, využijte našeho doporučení a zajeďte si zarybařit do Děpoltovic nebo do Národní přírodní rezervace Kladské (oboje v Karlovarském kraji).

Výlety A Exkurze

Karlovy Vary a jejich okolí vyzařují jedinečné kouzlo v každém ročním období, z nichž každé návštěvníkům těchto světově proslulých lázní nabízí neopakovatelnou atmosféru a bezpočet nezapomenutelných zážitků.