Oficiální stránka
Hotelový Resort Savoy Westend Hotel 5*

Hotelový Resort Savoy Westend Hotel 5*

Karlovy Vary
Savoy Westend je licencováno Ministerstvem zdravotnictví ČR

Savoy Westend Hotel 5* Hotel & Medical Center je považován za jeden z nejkrásnějších architektonických souborů Evropy. Komplex se nachází v karlovarské historické čtvrti Westend (památka UNESCO), která je obklopena bukovými lesy a snadno se odtud dostanete do centra Karlových Varů a k jeho zajímavostem. Skládá se z 5 nádherných vil postavených v historickém stylu již v roce 1875. Hotel nabízí 115 pokojů včetně apartmánů a suitů. Všechny vily jsou vzájemně propojeny podzemními chodbami a to i s hotelovým zdravotnickým centrem. Jednou z největších výhod hotelu Savoy Westend je jeho přímé spojení s minerálními prameny.

Lékařské centrum, v jehož čele stojí světoznámý lékařský ředitel MUDr. Ladislav Špišák CSc, je jediným zařízením mezi lázeňskými hotely a sanatorii ve městě, které je certifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR. Zaměřuje se na pokročilé inovace v moderní medicíně v kombinaci s tradičními metodami v balneologii, přičemž těží z přímého napojení hotelu na minerální prameny. Proslulé karlovarské léčivé prameny pro pitnou kúru jsou od hotelu vzdáleny jen krátkou a příjemnou procházkou.

Specializujeme se na léčbu cukrovky, pohybového aparátu, onemocnění zažívacího traktu, rehabilitaci po chirurgických zákrocích, detoxikaci, regeneraci. Další "lifestylové" terapie, jako je antistresová léčba nebo hubnutí, konzultujte s naším programem. Díky vlastní laboratoři jsme schopni provést kompletní vyšetření jako základ vaší léčby. Dnes Savoy Westend nabízí více než 100 různých diagnostických vyšetření a více než 400 lékařských, wellness a kosmetických procedur. V lázních se můžete těšit na 25 metrů dlouhý plavecký bazén, největší  soukromý bazén v Karlových Varech, solnou jeskyni, parní lázeň, saunu, whirlpool, ledové bazény, Kneippovu nožní lázeň a dobře vybavenou posilovnu.

Naše restaurace Savoy s letní terasou nabízí místní i mezinárodní speciality, ale také detoxikační menu a dietní programy. V King\'s Club Baru si můžete vybrat z široké nabídky exkluzivních regionálních i zahraničních vín, elitních destilátů a exotických koktejlů. Po dlouhém dni stráveném prohlídkou památek v romantickém prostředí našeho velkolepého baru si můžete dopřát lahodný nápoj a zároveň si vychutnat živé klavírní vystoupení v romantické atmosféře při svíčkách.

Rezervujte si svůj pobyt ještě dnes a těšte se na vynikající lékařskou péči v hotelu Savoy Westend a zároveň si užijte holistický zážitek pro zdraví nebo relaxační dovolenou!

Standard

/ den
Stylově vybavená koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. Pokoje s populárním britským stylem v designu stropů. Umístění v nižších nebo vyšších (podkrovních) podlažích hotelu. Individuální výhled z oken (na dvůr nebo vnitřní dvůr hotelu).

Standard s balkonem

/ den
Stylově vybavená koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. Postel velikosti “king size” (možnost oddělených postelí). Možnost bezbariérového pokoje.

Superior

/ den
Stylově vybavená koupelna s vanou nebo sprchovým koutem. Zdobné stropní štuky. Postel velikosti “king size” (možnost oddělených postelí).

Superior s balkonem

/ den
Pokoje Superior s balkonem mají rozlohu 26-40 m². Tyto pokoje mohou obývat maximálně 3 osoby. Jsou k dispozici ve vile Kleopatra.

Deluxe

/ den
Luxusní zlacený nábytek. Stylově vybavená koupelna s vanou. Zdobné stropní štuky. Postel velikosti “king size” (možnost oddělených postelí).

Deluxe s balkonem

/ den
Pokoje Deluxe s balkonem mají rozlohu 30-46 m². Tyto pokoje mohou obývat maximálně 3 osoby. Jsou k dispozici ve vilách Savoy, Kleopatra a Carlton.

Apartment

/ den
Kuchyně se zlaceným nábytkem. Luxusní zlacený nábytek. Stylově vybavená koupelna s vanou. 2 toalety. Zdobné stropní štuky. Postel velikosti “king size”. Balkon o rozloze až 8 m².

Junior Suite

/ den
2 stylově vybavené koupelny s vanou a 2 toalety. Zdobné stropní štuky. Postel velikosti “king size”. Balkon o rozloze až 21 m².

Rodinný Suite

/ den
2 stylově vybavené koupelny s vanou a 2 toalety. Zdobné stropní štuky. Postel velikosti “king size”.

Savoy Suite

/ den
Presidential Suite s balkonem má rozlohu 75 m² a pohodlně se v něm ubytují až čtyři osoby. Je k dispozici ve vile Savoy.

Presidential Suite s terasou

/ den
Prezidentsky Suite Masaryk s terasou má celkovou rozlohu 125 m². Tento pokoj mohou obývat maximálně 4 osoby. K dispozici je ve vile Savoy.

Jednou z našich priorit je starat se o váš fyzický stav a dobrou náladu.

Proto vám s hrdostí nabízíme následující služby;

Ve spolupráci s naším lékařem a dietetikem připravujeme pokrmy, které vyhovují vašim konkrétním dietním potřebám.

Celková nabídka Savoy Restaurantu se skládá z pestré škály čerstvých a zdravých místních potravin a biopotravin, nízkokalorických pokrmů, pokrmů bez soli a pokrmů vhodných pro diabetiky jako jsou saláty, ovoce, těstoviny, a obilniny. Nechybí zde ani výběr z čerstvých a marinovaných ryb a mořských plodů a ze zvěřiny.

Náš personál vám ochotně poradí s výběrem jídla, pokud trpíte alergiemi nebo potížemi s příjmem mléčného cukru nebo lepku, apod.

Savoy Royal Lounge I

Savoy Royal Lounge I

Výpůjční hodnota od 500 / den

Luxusní prostory se zdobnými štuky a křišťálovými lustry. Moderní konferenční vybavení.

Savoy Royal Lounge II

Savoy Royal Lounge II

Výpůjční hodnota od 400 / den

Luxusní prostory se zdobnými štuky a křišťálovými lustry. Moderní konferenční vybavení.

Savoy Royal Lounge III

Savoy Royal Lounge III

Výpůjční hodnota od 400 / den

Luxusní prostory se zdobnými štuky a křišťálovými lustry. Moderní konferenční vybavení.

Savoy Royal Lounge I+II+III

Savoy Royal Lounge I+II+III

Výpůjční hodnota od 900 / den

Luxusní prostory se zdobnými štuky a křišťálovými lustry. Moderní konferenční vybavení.

Savoy Garden Square

Savoy Garden Square

Výpůjční hodnota od 2 400 / den

Unikátní venkovní prostory s neopakovatelnou atmosférou