Kariéra

Získejte zajímavé a perspektivní pracovní uplatnění v luxusním prostředí 5* hotelu s mezinárodní klientelou. Hledáme nové spolupracovníky/spolupracovnice na pozice:

LÉKAŘ/LÉKAŘKA
Náplň práce:

* poskytovat zdravotní péči - preventivní, diagnostická a léčebná činnost vč. související administrativy

* předepisovat léčebné procedury s přihlédnutím k zdravotnímu stavu pacienta

Co od Vás očekáváme:

* VŠ vzdělání (nejlépe v oboru Fyzikální medicína a rehabilitace, internista, neurolog, diabetolog)
* znalost anglického, německého, popř. ruského jazyka výhodou
* znalost práce na PC na dobré úrovni
* vstřícný a empatický přístup k hostům
* příjemné vystupování

Co Vám můžeme nabídnout:

* mzda dohodou podle znalostí a zkušeností
* podporu v odborném růstu
* perspektivní zaměstnání na akreditovaném pracovišti
* práci i lékaři bez atestace
* personální stravování, parkování v areálu hotelu zdarma

LÁZEŇSKÁ / MASÉRKA- MASÉR

Co vás na této pozici čeká
* poskytování profesionálních lázeňských a masérských služeb hostům
* konzultace s klienty ohledně jejich potřeb a zdravotního stavu před zahájením procedur* dodržování všech hygienických a bezpečnostních standardů
* zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu a spokojenosti klientů.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
* osvědčení pro výkon povolání masér
* komunikativní znalost NJ/AJ výhodou

FYZIOTERAPEUT / FYZIOTERAPEUTKA

* péče o pacienty během individuálních fyzioterapeutických sezení
* provádění rehabilitačních cvičení, masáží a dalších fyzioterapeutických procedur.
* konzultace a edukace klientů o správných pohybových návycích a cvičeních.
* dodržování vysokých standardů hygieny a bezpečnosti práce.

* odbornou způsobilost v oboru fyzioterapeut, v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb.
* flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
* příjemné a vstřícné chovaní

ASISTENT/KA VEDOUCÍ RECEPCE

* zajištění plynulého provozu recepce
* koordinace a organizace práce recepčního týmu
* komunikace s hosty, řešení jejich požadavků a stížností
* administrativní podpora vedení recepce (příprava dokumentů, evidence dat apod.)
* spolupráce s ostatními odděleními hotelu k zajištění spokojenosti hostů* příprava směn pro recepční tým a dohled nad jejich dodržováním
* pomoc při školení nových zaměstnanců recepce
* zajištění vysoké úrovně zákaznického servisu a dodržování hotelových standardů

* minimálně středoškolské vzdělání
* zkušenosti na pozici recepční nebo v oblasti hotelnictví výhodou
* výborné komunikační a organizační schopnosti
* příjemné a reprezentativní vystupování
* schopnost pracovat na směny, včetně víkendů a svátků
* spolehlivost, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem
* komunikativní konverzace v RJ a AJ nebo NJ

RECEPČNÍ

* vítání hostů a zajišťování servisu při jejich příjezdu i odjezdu
* správa rezervací a komunikace s hosty přes telefon a email
* poskytování informací o hotelu a místních atrakcích
* řešení dotazů a požadavků hostů s profesionálním přístupem
* spolupráce s ostatními odděleními hotelu

* základní konverzace v RJ a AJ nebo NJ

POKOJSKÁ

* průběžné uklízení pobytových pokojů a koupelen
* stlaní postelí
* příprava příjezdového pokoje
* uklízení odjezdového pokoje

* pečlivost a pracovitost
* trestní bezúhonnost a spolehlivost
* diskrétnost

KUCHAŘ / KUCHAŘKA NA SNÍDANĚ NEBO STUDENOU ČI TEPLOU KUCHYNI

* příprava snídaní nebo studených předkrmů
* vaření obědů a večeří v hotelové restauraci – hotová jídla i minutková kuchyně
* udržování čistoty a pořádku

* vyučení a zkušenosti v oboru
* samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

* obsluha hostů v moderní hotelové restauraci
* práce s pokladním systémem
* příprava pracoviště pro navazující směnu
* úzká spolupráce s kolegy z kuchyně a jiných úseků

* vyučení a zkušenosti v oboru
* aktivní zájem o hosta a jeho spokojenost
* příjemný vzhled a vystupování

VRCHNÍ ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

* Koordinace a dohled nad každodenním chodem restaurace během své   směny
* zajišťovat, aby všechny činnosti probíhaly hladce a efektivně
* komunikovat se svým svěřeným týmem a společně s nimi obsluhovat hosty
* řídit a motivovat svůj tým, plánovat směny, řešit případné konflikty a zajišťovat týmovou spolupráci
* zajišťovat, že všechny činnosti v restauraci jsou v souladu s hygienickými a bezpečnostními předpisy a udržovat vysokou úroveň standardů kvality služeb

* zkušenost v oboru: Praxe na pozici číšníka nebo vedoucího směny v restauraci, znalost provozních postupů a standardů
* komunikační a organizační dovednosti: Schopnost efektivně komunikovat s hosty i zaměstnanci, organizovat práci týmu a řešit případné problémy
* flexibilita a odolnost vůči stresu: Schopnost pracovat v dynamickém prostředí, zvládat stresové situace a pružně reagovat na změny
* pozitivní přístup a orientace na zákazníka: Vstřícnost, přátelský přístup k hostům a snaha o maximální spokojenost zákazníků

ELEKTRIKÁŘ / ÚDRŘBÁŘ

* údržba a opravy elektrických a elektronických zařízení

* osvědčení dle vyhl. NV194/2022 Sb., §6 (50/1978, §6)
* praxe v hotelovém provozu výhodou
* znalost práce s PC

SKLADNÍK (m/ž)

* zajištění fyzického přímu zboží
* příprava a výdej zboží na úseky
* kontrola přijatého zboží dle faktur
* přesné zajištění administrativy - příjem, výdej zboží
* zajištění čistoty a pořádku ve skladech, dodržování pravidel HACCP

* ÚSO vzdělání, vyučení v oboru prodavač potravin atp
* praxi min. 1 rok
* základní znalost práce na PC
* fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav

Co vám můžeme nabídnout

* práci, která Vás bude bavit
* pracovní prostředí luxusního hotelu v historických vilách
* přátelský tým spolupracovníků
* motivující finanční ohodnocení
* možnost kariérního růstu
* pravidelné vzdělávání a školení
* podnikové stravování a další benefity
* místo pracoviště: Petra Velikého 16, Karlovy Vary

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis.
Kontaktní osoba: Ing. Stachová Terézia
E-mail: hr.manager@savoywestend.cz

Ostatní

Zasláním životopisu do společnosti Savoy Westend Hotel, s.r.o., IČO 27110532, se sídlem Praha 1, Rybná 668, PSČ 110 00, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Zarezervujte si nyní za výhodnou cenu