O hotelu

Savoy Westend Luxury Spa Resort & Medical Centre je považován za jeden z nejkrásnějších architektonických souborů Evropy. Komplex se nachází v karlovarské historické čtvrti Westend (památka UNESCO), která je obklopena bukovými lesy a snadno se odtud dostanete do centra Karlových Varů a k jeho zajímavostem. Skládá se z 5 nádherných vil postavených v historickém stylu již v roce 1875. Hotel nabízí 114 pokojů včetně apartmánů a suitů. Všechny vily jsou vzájemně propojeny podzemními chodbami a to i s hotelovým zdravotnickým centrem. Jednou z největších výhod hotelu Savoy Westend je jeho přímé spojení s minerálními prameny.
Lékařské centrum, v jehož čele stojí světoznámý lékařský ředitel MUDr. Ladislav Špišák CSc, je jediným zařízením mezi lázeňskými hotely a sanatorii ve městě, které je certifikováno Ministerstvem zdravotnictví ČR. Zaměřuje se na pokročilé inovace v moderní medicíně v kombinaci s tradičními metodami v balneologii, přičemž těží z přímého napojení hotelu na minerální prameny. Proslulé karlovarské léčivé prameny pro pitnou kúru jsou od hotelu vzdáleny jen krátkou a příjemnou procházkou.
Specializujeme se na léčbu cukrovky, pohybového aparátu, onemocnění zažívacího traktu, rehabilitaci po chirurgických zákrocích, detoxikaci, regeneraci. Další "lifestylové" terapie, jako je antistresová léčba nebo hubnutí, konzultujte s naším programem. Díky vlastní laboratoři jsme schopni provést kompletní vyšetření jako základ vaší léčby. Dnes Savoy Westend nabízí více než 100 různých diagnostických vyšetření a více než 400 lékařských, wellness a kosmetických procedur. V lázních se můžete těšit na 25 metrů dlouhý plavecký bazén, největší soukromý bazén v Karlových Varech, solnou jeskyni, parní lázeň, saunu, whirlpool, ledové bazény, Kneippovu nožní lázeň a dobře vybavenou posilovnu.
Naše restaurace Savoy s letní terasou nabízí místní i mezinárodní speciality, ale také detoxikační menu a dietní programy. V King\'s Club Baru si můžete vybrat z široké nabídky exkluzivních regionálních i zahraničních vín, elitních destilátů a exotických koktejlů. Po dlouhém dni stráveném prohlídkou památek v romantickém prostředí našeho velkolepého baru si můžete dopřát lahodný nápoj a zároveň si vychutnat živé klavírní vystoupení v romantické atmosféře při svíčkách.
Zarezervujte si nyní za výhodnou cenu