Savoy Royal Restaurant

Popis

Objevte filozofii “Gastronomy of life”

Znamenitý design interiéru a výjimečné služby. Vyvážená kombinace originálního podání a inovativní kuchyně, která splňuje všechny standardy. Zdravé stravování.

Karel Barus, šéfkuchař a světově uznávaný profesionál, pro Vás vytvořil jedinečné menu plné čerstvých a zdravých pokrmů v originálním provedení, ve kterém fantazie šéfkuchaře nepřekoná chuť samotného pokrmu.

Tradiční české pokrmy v netradičním provedení! Tradiční česká gastronomie, prezentovaná v moderním stylu s použitím těch nejčerstvějších produktů!

Informace:

  • A la Carte Menu
  • Šéf kuchař: Karel Barus
  • Hudební doprovod ve večerních hodinách

* Provozní doba restaurace a baru se řídí sezónními a vládními předpisy. Aktuální otevírací dobu si ověřte na recepci hotelu.

Zarezervujte si nyní za výhodnou cenu
Další restaurace
Restaurace Savoy
x 140
Speciální nabídka dietní kuchyně Kuchyně

Příjemné a klidné prostředí této lázeňské restaurace s úchvatným a zcela unikátním výhledem na nedaleký pravoslavný kostel umocňuje celkový dojem a nevšední kulinářský zážitek, který Savoy Restaurant nabízí svým návštěvníkům.

King’s Club Bar
x 25

King´s Club bar, nabízí posezení u sklenky Vašeho oblíbeného nápoje v příjemném a přátelském prostředí. Intimní a uvolněnou večerní atmosféru dotváří živá klavírní hudba a romantické světlo svíček

Letní terasa
x 25
Není nic příjemnějšího, než si dát příjemnou snídani na měkkém slunci za doprovodu ptačího zpěvu.