Savoy Westend HotelLoading...

Medical Spa-Léčebné Programy

Savoy Westend Hotel
 
Rezervujte Zde
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc/í Noci

Léčebné Programy

BODY FORMING

Dosažení ideální postavy v hotelu Savoy Westend pomocí nového body formingu je podmíněno systematickým snižováním tukové hmoty, ať už zlepšením životosprávy, fyzickou aktivitou nebo cestou medicíny.

Připravili jsme pro Vás jedinečný program  Zhubněte zdravě a trvale. Boj o shození několika kil začněte od talíře a tenisek. Spojením lehké a vyvážené stravy, jedinečných spa procedur a terapií  využívajících přírodních složek ke stimulaci lymfy a s použitím moderních přístrojů ke zvýšení prokrvení problémových partií, očistíte vaše tělo a zredukujete množství podkožního tuku.

Stimulujete Váš metabolismus, probouzíte vnitřní sílu a energii. Během tohoto programu Vás náš nutriční terapeut přeměří na přístroji Tanita BC 1000 Inner scan. Přístroj diagnostikuje obsah a rozložení svalové hmoty, podkožního tuku, vody a určí BMI. Výsledky měření umožní nutričnímu terapeutovi stanovit vhodný způsob stravování, navrhnout změny ve vašem stravovacím režimu. Obzvláště důležitý je pitný režim. Během celého pobytu Vám bude zajištěn dostatek pramenité vody a očistných čajů.

Součástí tohoto programu je nejen vyvážená lehká strava bohatá na bílkoviny, zeleninu a ovoce, pitný režim, anticelulitidní masáž, očista tlustého střeva/střevní výplach/ ale hlavně Vám bude navržen vhodný pohybový režim, zaměřený na protažení a zpevnění svalů a rozhýbání lymfatického systému a jemné sportovní aktivity podporující očistu těla. Volný vstup do posilovny s instruktáží kondičního cvičení POWER PLATE. Přístroj POWER PLATE pracuje na principu přenášení vibrací do svalů, které jsou nuceny rychleji pracovat, reflexně se stahovat a roztahovat. Vibrace urychlují účinek a tím se stává celý trénink intenzivnější. Jeho hlavní výhodou je úspora času při tvarování postavy a redukce celulitidy, zvýšení svalové síly, zvýšení hustoty kostní tkáně, podpora nervosvalových funkcí a zvýšení cirkulace krve. V léčebných procesech se vibrace používají jako prevence a rehabilitace po úrazech. Další doporučenou BODY –MIND aktivitou je jóga a pilátes, které si rovněž můžete dopřát pod dohledem fitness trenéra. Volný vstup nabízíme rovněž do wellness & spa (plavecký bazén, sauna, parní sauna, vířivka a relaxační místnost)

Stáhnout SPA brožura PDF