Savoy Westend HotelLoading...

Medical Spa & Wellness-Lázeňská Relax Léčba

Savoy Westend Hotel
 
Rezervujte Zde
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc/í Noci

Lázeňská Relax Léčba

Lázeňská léčba Relax zahrnuje 1 lázeňskou proceduru denně (7 lázeňských procedur týdně), 1 vstupní lékařskou prohlídku.

INDIVIDUÁLNÍ LÉČEBNÝ PROGRAM:

Na základě vstupního vyšetření Vám ošetřující lékař sestaví individuální léčebný program v závislosti na Vašem aktuálním zdravotním stavu. Součástí takového programu zpravidla bývá:

  • 1 procedura denně – koupel (vřídelní, perličková, uhličitá atd.), masáž (podvodní, klasická, reflexní atd.), lymfodrenáž, rašelinové zábaly, parafín, elektroterapie, magnetoterapie, inhalace apod.
  • pitná kúra přizpůsobená Vašemu zdravotnímu stavu
  • pohybová terapie (plavání v bazénu, cvičení ve fitness, pěší túry apod.)

Lázeňská léčba v hotelu Savoy Westend je založena na využití lokálních přírodních léčivých zdrojů – minerální vody, oxidu uhličitého a rašeliny. Díky vlastní laboratoři a širokému spektru laboratorních vyšetření jsou naši lékaři schopni stanovit přesnou diagnózu během několika málo hodin a na jejím základě pak předepsat klientům individuální léčebný program. Hlavními složkami lázeňské léčby v našem hotelu jsou – vodoléčba, termoterapie, elektroterapie, cvičení, nutriční poradenství a pitná kúra lokálních pramenů. Účinnost celého léčebného procesu zvyšuje aktivní pohyb v přírodě a dlouhé procházky v okolních lesích. I v tomto ohledu nabízí hotel Savoy Westend ideální podmínky, neboť se nachází v těsné blízkosti lázeňských lesů, v docházkové vzdálenosti od lesních promenád a vyhlídek.

Savoy Westend dnes nabízí stovku různých diagnostických vyšetření a přes 300 lázeňských, léčebných či kosmetických procedur. Léčení je určeno osobám starším 10 let. Léčení dětí ve věku 3 – 10 let je řešeno individuálně a může být absolvováno pouze po odborném vyšetření pediatrem.

 

Stáhnout Seznam procedur, které jsou součástí Lázeňské Relax Léčby