Savoy Westend HotelLoading...

Medical Spa & Wellness-Komplexní lázeňská léčba

Savoy Westend Hotel
 
Rezervujte Zde
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc/í Noci

Komplexní lázeňská léčba

Komplexní lázeňská léčba hotelu Savoy Westend zahrnuje jedno základní laboratorní vyšetření krve a moči, tři lázeňské procedury denně (21 lázeňských procedur týdně), tři lékařské prohlídky (vstupní, kontrolní a výstupní), přičemž minimální délka čerpání Komplexní lázeňské léčby je 7 nocí. Na základě vstupního vyšetření naším odborným lékařem a na základě výsledků laboratorních vyšetření bude každému klientovi sestaven individuální léčebný plán. V případě potřeby pak může ošetřující lékař provést doplňková laboratorní vyšetření. Díky vlastní laboratoři a úzké spolupráci se specializovanými pracovišti u nás i v zahraničí, nabízí náš hotelu bezkonkurenční medicínské služby, jenž nemají v Karlových Varech i celé České republice obdobu Savoy Westend je jediný hotel v Karlových Varech, který získal akreditaci Ministerstva zdravotnictví České republiky.

Lázeňská léčba v hotelu Savoy Westend je založena na využití lokálních přírodních léčivých zdrojů – minerální vody, oxidu uhličitého a rašeliny. Díky vlastní laboratoři a širokému spektru laboratorních vyšetření jsou naši lékaři schopni stanovit přesnou diagnózu během několika málo hodin a na jejím základě pak předepsat klientům individuální léčebný program. Hlavními složkami lázeňské léčby v našem hotelu jsou – vodoléčba, termoterapie, elektroterapie, cvičení, nutriční poradenství a pitná kúra lokálních pramenů. Účinnost celého léčebného procesu zvyšuje aktivní pohyb v přírodě a dlouhé procházky v okolních lesích. I v tomto ohledu nabízí hotel Savoy Westend ideální podmínky, neboť se nachází v těsné blízkosti lázeňských lesů, v docházkové vzdálenosti od lesních promenád a vyhlídek.

Savoy Westend dnes nabízí stovku různých diagnostických vyšetření a přes 300 lázeňských, léčebných či kosmetických procedur. Léčení je určeno osobám starším 10 let. Léčení dětí ve věku 3 – 10 let je řešeno individuálně a může být absolvováno pouze po odborném vyšetření pediatrem.

 

Stáhnout Seznam procedur, které jsou součástí Komplexní Lázeňské Léčby