Savoy Westend HotelLoading...

Léčebné služby, Spa & Wellness Savoy Westend Hotel

Rezervace ubytování v Karlovy Vary
 
Rezervujte Zde
Příjezd
Odjezd ...
1
Noc/í Noci

Léčebné služby, Spa & Wellness

Komplexní lázeňská léčba

Komplexní lázeňská léčba hotelu Savoy Westend zahrnuje jedno základní laboratorní vyšetření krve a moči, tři lázeňské procedury denně (21 lázeňských procedur týdně), tři lékařské prohlídky (vstupní, kontrolní a výstupní), přičemž minimální délka čerpání Komplexní lázeňské léčby je 7 nocí. Na základě vstupního vyšetření naším odborným lékařem a na základě výsledků laboratorních vyšetření bude každému klientovi sestaven individuální léčebný plán. V případě potřeby pak může ošetřující lékař provést doplňková laboratorní vyšetření. Díky vlastní laboratoři a úzké spolupráci se specializovanými pracovišti u nás i v zahraničí, nabízí náš hotelu bezkonkurenční medicínské služby, jenž nemají v Karlových Varech i celé České republice obdobu.

Lázeňská léčba

Lázeňská léčba v hotelu Savoy Westend je založena na využití lokálních přírodních léčivých zdrojů – minerální vody, oxidu uhličitého a rašeliny. Díky vlastní laboratoři a širokému spektru laboratorních vyšetření jsou naši lékaři schopni stanovit přesnou diagnózu během několika málo hodin a na jejím základě pak předepsat klientům individuální léčebný program. Hlavními složkami lázeňské léčby v našem hotelu jsou – vodoléčba, termoterapie, elektroterapie, cvičení, nutriční poradenství a pitná kúra lokálních pramenů. Účinnost celého léčebného procesu zvyšuje aktivní pohyb v přírodě a dlouhé procházky v okolních lesích. I v tomto ohledu nabízí hotel Savoy Westend ideální podmínky, neboť se nachází v těsné blízkosti lázeňských lesů, v docházkové vzdálenosti od lesních promenád a vyhlídek.

Savoy Westend dnes nabízí stovku různých diagnostických vyšetření a přes 300 lázeňských, léčebných či kosmetických procedur.

Karlovarská pitná kúra

Základem karlovarské lázeňské léčby je již po dlouhá staletí karlovarská pitná kúra. Zdejší termální minerální vody svým složením příznivě ovlivňují činnost zažívacího traktu, pozitivně působí na žaludeční a střevní sliznici a stimulují funkci jater a slinivky břišní. V kombinaci s komplexní lázeňskou léčbou zlepšuje pitná kúra kompenzaci úplavice cukrové a snižuje tělesnou hmotnost. Vhodný pramen a ideální pitný režim Vám doporučí náš ošetřující lékař – specialista balneolog. Pro dosažení maximálního efektu pitné kúry je vhodné dodržovat minimální délku pobytu 7 dní, ideálně pak doporučenou délku pobytu 14 dní.

Obsah a ceník

Léčení je určeno osobám starším 10 let. Léčení dětí ve věku 3 – 10 let je řešeno individuálně a může být absolvováno pouze po odborném vyšetření pediatrem.